Енакиевская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней № 3

Пришкільний табір відпочинку "Сонечко"

Улюблений табір із теплою назвою « Сонечко». З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей створено пришкільний табір "Сонечко" на базі нашої школи. Він працював з 05.06.2014 р. по 27.06.2014 р. У таборі відпочивало 30 дітей з першого по шостий  клас.

Виховна робота табору мала еколого-натуралістичне спрямування. Вихователі школи співпрацювали з працівниками Еколого – натуралістичного центру учнівської молоді.

В таборі було створено 2 учнівських загони- «Капітошки» та «Фантазери».

Назва нашого табору «Сонечко» є не випадковою. Бо саме слово «сонечко» випромінює тепло і затишок. А хто з нас не мріяв відчувати себе серед тепла і затишку ?  Отже, враховуючи побажання дітей , батьків колектив школи організовує уже декілька років поспіль роботу пришкільного табору влітку.

Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі «Сонечко» формується в напрямах: спортивно-оздоровча, художньо-естетична, еколого-натуралістична та національно-патриотична робота.

Зрозуміти, врахувати, задовольнити потреби дитини – перше і головне завдання вихователів, які працюють у таборі .Всі наші вихователі вміло організовують роботу в таборі.

Кожен новий день приносить безліч вражень, нових відкриттів. І, мабуть, найвищою оцінкою роботи є бажання дітей залишитись у таборі після 14 години, як вони кажуть « у другу зміну». І коли відчуваєш, що кожна дитина – це не лише твій учень, це маленький промінець, який взяв у сонечка часточку тепла і вчиться зігрівати цим теплом своїх рідних і друзів, то можна чекати, що наша робота – робота вихователя - пожне свої очікувані плоди.

Закони пришкільного табору відпочинку «Сонечко»

Закон  сонячного   дня:
прокидаємось разом із сонечком, відпочиваємо, творимо спільно із сонечком.

Закон   сонячної  дружби:
повага до друзів, дорослих; спілкуємось, поважаючи один одного, відкриваємо найяскравіші риси, таланти.

Закон  сонячного  променя:
прагнемо у всьому бути першими – у корисних справах, спортивних змаганнях, вікторинах, конкурсах.

Закон  сонячної  чистоти:
сонечко посміхається охайним хлопчикам та дівчаткам.

Закон  сонячного  кола:
 усі питання табірного життя вирішуємо разом.

Закон  сонячного  зайчика:
виграють під сонечком цікаві, веселі, корисні справи дітей і дорослих.

Закон  сонячного  сяйва:
сонце буде яскравішим, якщо кожен у таборі знайде справу до душі, навчиться новому, здобуде навички цікавих справ.